Recenzie Kenwood

Kenwood AT 502

Pridané: 2. júna 2017

Úplná spokojnosť

Pridané: 16. februára 2017

• Po počiatočnej spokojnosti s rýchlym a relat. tichým odšťavovaním prišlo sklamanie. Po troch mesiacoch a asi 25 tich odšťavovaniach je KENWOOD JE 850 nefunkčný. Po zapnutí nič, žiadny zvuk, ticho.
  • Zrejme hlasy zo zahraničia, že to je tam podradná značka boli pravdivé.

N E K U P O V A Ť

Som spokojný

Overený zákazník DATART.sk Overený zákazník

Pridané: 28. augusta 2016

Zakúpený v DATART.sk

• Drvy to dobre ľad a aj perfektne mixuje nápoje.

Nemam velmi co vytknut tomuto produktu. Od kenwoodu mam aj robot a s touto znackou nemam zatial ziadne problemy

Kenwood JMP 600

Kenwood JMP 600

Pridané: 22. júla 2016

• tichý chod
  • lepšia , chutnejšia šťava ako z odstredivého odštavovača
  • rýchle a jednoduché čistenie
  • je z kvalitného materiálu
  • nezaberie veľa miesta

Som veľmi spokojná s týmto výrobkom, odšťavujem hlavne cviklu , mrkvu, jablká ale v pohode vyrobí šťavu z rebarbory, či šalátu. V balení má aj sitko ale to nepoužívam lebo máme radi hustejšiu šťavu keď je v nej aj trochu dužiny. Používame ho denne. Jednoduché zloženie prístroja a diely sú umyté bez námahy do 2 minút. Zo spodu má gumičku ktorú stačí povytiahnuť a ľahko opláchnete aj to najnedostupnejšie miesto, pri iných lacnejších musíte pre dôkladné očistenie rozšróbovat celý spodný diel.
Odporúčam

Kenwood KCA-MC10

Kenwood KCA-MC10

Pridané: 15. júla 2016

Zakúpený v edsi.sk

• Funguje aj v kabriolete.
  • Prenáša minimum šumu.
  • Nic

Výborný mikrofon

Pridané: 9. apríla 2016

Zakúpený v HEJ.sk

• výborný pomocník, aj pri príprave zabíjačkových pochúťok vrátane výroby klobás

výborný pomocník v domácnosti, ktor rád pripravuje zabíjačkové špeciality vrelo odporúčam, dajú sa ním dobre naplňať klobásy aj jaternice

Kenwood AT 641

Kenwood AT 641

Pridané: 21. marca 2016

spokojnosť

Overený zákazník KupToTu.cz Overený zákazník

Pridané: 14. marca 2016

Zakúpený v KupToTu.cz

• výkon, použité materiály, vzhľad
  • hlučný

Zatiaľ spokojnosť, používame len niekoľko dní, ale doteraz sme nenašli žiadnu chybu. Robíme smoothie z rôznych druhov ovocia a zeleniny a mixér funguje bez problémov. Je možno trochu hlučnejší, ale neviem to porovnať s inými.
Takže celkovo spokojnosť, solídny mixér za dobré peniaze.

Pridané: 13. marca 2016

Zakúpený v HEJ.sk

• Mlynček melie kvalitne rychle,doporučujem.OK.

Odporúčam.

Pridané: 3. marca 2016

• jednoduchý,
  • rýchly
  • dobre sa skladá,
  • dobre sa čistí

Pracuje tak rýchlo, že Vám nestačia ruky. Doporučujem, každému kto sa nechce s mletím mäsa trápiť. Urobené klobásky boli raz-dva hotové. Stroj sa nezasekáva, radosť s ním pracovať.

Kenwood JKM 076

Kenwood JKM 076

Pridané: 17. februára 2016

• Plne funkčný
  • Šnúra do el. zásuvky je tvrdá, dlhá iba cca 0,60 m a mohla by byť dlhšia cca 1,5 m.

Účel ale plní.

Kenwood AT 340

Kenwood AT 340

Pridané: 28. januára 2016

zatial super bez pripomienok

Pridané: 25. januára 2016

• Po odšťavovaní,pri demontácii jednotlivých dielov odšťavovača sa šťava nachádza v hornej časti odšťavovača a vyteká vedlľa výpustu,neviem či je to v poriadku.Šťava z jablk je hustá a musím je cediť.Poraďte mi prosím,čo robím zle.

Prosím o radu

Pridané: 31. decembra 2015

• veľký plniaci otvor
  • 2 možnosti rýchlosti otáčok
  • veľká nádoba na odpad i na šťavu
  • uvidíme ,zatiaľ veľká spokojnosť s výrobkom

vyberal som podľa doporučenia testu a urobil som dobre

Kenwood KAH 647PL

Kenwood KAH 647PL

Pridané: 30. decembra 2015

(naposledy upravené 31. decembra 2015)

Zakúpený v HEJ.sk

• Material z ktoreho je to vyrobene.(Tritanium a krajacie disky)
  • Celkovo vizualne dojem premioveho prislusenstva uz od pohladu,clovek az lutuje ze nema prachy na top model robota nech je ta krasa pohromade.
  • Spojka medzi robotom a food procesorom sa neda zaistit.Ked nadobu uvolnujem ide najprv spojka a az potom nadoba.Je to neprakticke ak spracovavam vacsie mnozstvo a nadobu potrebujem viac krat vyprazdnit.
  • Vyssia cena oproti nadstavcu AT647 ktory robi to iste ale je pre roboty s vystupom strednej rychlosti.(znamena to kupit drahsi robot aby sa tu dalo usetrit)
  • Ta vec je tak zrava ze po chvili zistite ze mate malu nadobu do ktorej to chcete vsetko dat.(to je asi skor kladna vlastnost ale cistit kilo mrkvy 15min a nastruhat to za 2 min moze niekoho nastvat)

Nelutujem ze som tento nadstavec kupil.Mam s prace s nim vacsiu radost ako manzelka na ktorej podnet sa kuchynsky robot KMM 770 kupoval.

Mam ale par vyhrad ktore by bolo mozno lepsie smerovat na vyrobcu.Pre zaujemcov o kupu je to len info nech vedia do coho idu.Urcite by som nakup zopakoval aj po tom co tu pisem.

Sekacia dvojcepel nie je uplne zaliata na spoji s telom,je tam okom viditelna spara na spodnej strane.Druha cepel je zaliata dokonale...S cenou som ocakaval aj precizne spracovanie.

Spojka medzi robotom a nadobou sa neda zaistit a pri odoberani pracovnej nadoby sa vam najprv uvolni spojka a nadoba az potom.Nerad by som sa dockal toho ze sa ten spoj vybeha.(mozno je to ocakavany ucel o ktorom vyrobca vie len ja ho nechapem ... mozno len nezvyk).
Snad nie som sam co miesto toho aby sa tam hrabal s naberackou to radsej naraz vyklopi.
Teraz nejaka extra pochvala.
Neskusal som este vsetky disky vo vybave, kazdopadne ale dva krajacie kotuce maju samostatne bodovo navarenu cepel.V navode pisu pozor na uraz pri manipulacii....fakt som necakal ze to moze byt tak ostre.
Na uchu nadoby nenajdete ziaden spoj,krasne spracovanie,radost drzat v ruke.
Pred pouzitim to fakt vsetko umyte.Posuvne casti nadoby o seba drhnu ale po prvom umyti ide vsetko hladko.

Pridané: 26. decembra 2015

Zakúpený v MALL.SK

• Vdaka malej velkosti sa da pracovat v malom mnozstve.Idealne zariadenie ked si clovek chce pred varenim cerstvo pomliet/nasekat nejake korenie alebo bylinku.
  • Zakladna (ta biela plastova vec co sa spaja s robotom) by mohla mat tvarovany obvod.Kto ma mensie ruky mohol by mat problem s povolenim/dotiahnutim.
  • I ked treba mysliet pozitivne spokojnejsi by som bol keby sada obsahovala jedno rezervne gumenne tesnenie - dufam ze ho nebude treba(spoj sklenennej casti s plastovym dnom).
  • Uzavery nadobiek netesnia.Je to vhodne teda len na docasne uzavretie a nie na skladovanie.

Hladal som nieco v com by som si pred varenim namlel cerstve korenie.Nadstavec k robotom Kenwood tuto moznost ponuka.
Samozrejme ze je toho viac co tato vec dokaze.Vymiesa to vlastnu majonezu alebo pastu,ich zlozenie je len na vas.
V baleni su 4 sklenenne nadobky ku ktorym su 3 uzavery.Ci uz v tom nieco mozete uskladnit alebo pri praci si nadobku takto zabezpecite nech vam do toho nieco nepadne alebo nevlezie.
Pozor uzaver nema ziadne tesnenie ,ked som skusal tesnost uzatvorenim vody ,dlho neodolaval.
Pozor na dlzku pulzu pri zapnuti.V navode nedoporucuju dlhsie ako 2 minuty.Vraj by sa to prehrialo.
S tym spojene mletie kavovych zrn ... pozor na pripalenie.
Kto do teraz nevie na co ma robot na ovladaci funkciu pulz ,tak toto je moznost ju vyuzit.

Pridané: 6. októbra 2015

• rychlo zomelie, lahke cistenie
  • trochu vyssia cena

Zatial som mlela kavu, korenie, chilli omacku. So vsetkym uplna spokojnost. Velmi prakticke su viacere sklenne nadobky na uzavretie.

Zobrazujem 261 - 280 zo 321 recenzií 1...12 13 [ 14 ] 15 16...17