Recenzie Kenwood

KENWOOD M-7000S

KENWOOD M-7000S

Overený zákazník TPD.sk Palo

Pridané: 16. októbra 2023

(naposledy upravené 16. októbra 2023)

Zakúpený v TPD.sk

• Kvalita, dizajn, parádny zvuk, internetové rádio

Krásny zvuk, super basy, kvalitné spracovanie a jednoduché ovládanie.

Kenwood ZJX 650WH

Kenwood ZJX 650WH

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 13. októbra 2023

• Funguje ok

Mal som predchadzajuci model tejto kanvice. Vydrzal cca 8 rokov denno denneho pouzivania.

Kenwood KFC-S1366

Kenwood KFC-S1366

Overený zákazník Andrea Shop Ján

Pridané: 9. októbra 2023

(naposledy upravené 9. októbra 2023)

• Čisto hrajú
  • Príslušenstvo (káble, koncovky, kryty, skrutky)

Reproduktory na môj vkus hrajú super, akurát nemajú žiaden bass, čo sa dalo čakať.

Kenwood KAX 950ME

• zatiaľ nič

Overený zákazník Testuj.to Eva

Pridané: 2. októbra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Pekný dizajn, malé prevedenie ale veľký výkon
  • Má všetky neoceniteľné funkcie
  • Samonavíjací kábel
  • Krájanie do všetkých strán
  • Servíruje priamo na tanier
  • Možnosť voľby rýchlosti
  • Zatiaľ všetko v poriadku

Tento mixér zaujme na prvý pohľad svojím dizajnom, je malý, čo znamená, že v kuchyni nezaberie veľa miesta, má veľmi pekný tvar a vyniká aj zvolenou farbou. Dokáže sekať, krájať, miešať, strúhať a to všetko aj servírovať priamo na tanier a to veľmi rýchlo a na akúkoľvek stranu, ktorú potrebujete. Má jednoduché tlačidlové ovládanie, môžete navoliť postupne narastajúcu rýchlosť alebo zvoliť maximálny výkon pre rýchle spracovanie. Neoceniteľná je aj funkcia samonavíjania kábla, takže vám na kuchynskej linke neprekáža. S týmto výrobkom som maximálne spokojná a môžem všetkým kúpu len odporučiť.

Kenwood Chef KVL4170W

Kenwood Chef KVL4170W

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 24. septembra 2023

(naposledy upravené 24. septembra 2023)

Zakúpený v Alza.sk

• ináč fajn, výhoda je, že môžem zamiesiť až na tri chlebíky.
  • Nevypne sa pri zdvíhnutí miesidla - veľmi nebezpečné!

Overený zákazník Testuj.to Markéta

• Veľmi rýchly
  • Vychytávky, ktoré mi šetria čas
  • Jednoduché umývanie
  • Kvalita Kenwood
  • Naseká aj ľad
  • Hlučnosť
  • Chýba možnosť jemného strúhania

Kenwood MultiPro hodnotím veľmi pozitívne. Prekvapila ma rýchlosť a vysoký výkon food procesoru. Všetko, čo som doteraz strúhala alebo krájala trvalo veľmi krátko.Veľmi rýchle je aj čistenie a umývanie, či už vyzdvihnem možnosť umývania v umývačke, alebo jednoduché ručné opláchnutie. Perfektná je možnosť strúhania priamo do.misky, panvice apod. Týmto všetkým naozaj šetrí čas. Oceňujem, že procesor sa po " vyskúšaní si ako na to" ľahko a jednoducho skladá/rozkladá a jeho proporcie sú tak akurát, aby sa zmestil do skrinky či šuflíka.
MultiPro Go sme v kuchyni používali na prípravu šalátov, sekanie čokolády a orechov, na prípravu nátierok, plátkov jabĺk na štrúdľu, šľahanie ovocných kokteilov a mimo iné na výrobu ľadovej triešte. Oceňujem perfektnú rýchlosť, potvrdenú kvalitu produktu Kenwood a jednoduché ovládanie. Uvítala by som možnosť dokúpenia ďalších nástavcov, najmä na jemné strúhanie.
Procesor je pri práci hlučnejší, čo je však pri výkone pochopiteľné a nám to nevadí.
Pri ukladaní sa nedajú dať obe nádoby na seba.

Overený zákazník Testuj.to Terézia

• Skladnosť
  • Množstvo funkcií
  • Jednoduché ovládanie
  • Rýchla príprava k práci
  • Nie je nič, čo by sa mi vyslovene nepáčilo, len by som trochu upravila návod.

KENWOOD MultiPro ma veľmi milo prekvapil. Na to, aký je malý, toho dokáže naozaj veľa. Bol u nás v prevádzke takmer denne. Najčastejšie som ho využívala na krájanie zeleniny, ako priamo na tanier, tak aj do misy na šalát, ale veľa som využívala aj funkciu mixovania, najmä na nátierky, pesto, rýchlejšie omáčky. Množstvo príslušenstva je tak akurát a dizajn je síce jednoduchý, ale plne postačujúci.

Kenwood DMX-7722DABS

Kenwood DMX-7722DABS

Overený zákazník ahifi.sk LSa

Zakúpený v ahifi.sk

• Ľahká montáž rádia do auta.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

Pridané: 18. septembra 2023

• Výkon
  • Rýchlosť strúhania/krájania
  • Dizajn
  • Abaencia jemného strúhania
  • Celkom hlučný

Do food processora som sa naozaj zamilovala! Pri kúpe som váhala, či ho naozaj potrebujem, ale šetrí mi čas. Oceňujem jeho výkon, to je doslova sekec mazec :D Nastrúhané/nakrájané v okamihu. Len pri tom robí dosť hluk, moja dcéra (14 mesiacov sa ho zatiaľ bojí). Veľmi sa mi páči, že vie strúhať priamo do misy/panvice - kam si vyberiete. Je malý, vie sekať, krájať na plátky (ja som krájala zemiaky, uhorku) a strúhať nahrubo. Ocenila by som ešte nástavec na jemné strúhanie. Celkovo som však spokojná, ľahko sa umýva, môže prísť aj do umývačky a veľmi sa mi páči jeho dizajn! :)

Overený zákazník Testuj.to Mária

Pridané: 18. septembra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• vie aj orieškové maslá
  • nemožno použiť na horúce polievky

S procesorom som veľmi spokojná, je naozaj skvelý na prípravu rôznej zeleniny, dokonca som skúsila aj nasekať mäso a s touto úlohou si tiež poradil. Prečo ja som najviac chcela food procesor bola príprava orieškových masiel. Skúšala som zatiaľ len z mandlí a to vyšlo úplne skvele. Naozaj sa mandle rozsekali na maslo, úplne hladké maslo, tak ako to máme radi.

Overený zákazník Testuj.to Alena

Pridané: 17. septembra 2023

• prevedenie
  • množstvo príslušenstva
  • jednoduchá obsluha
  • možnosť umývania v umývačke
  • možnosť dokúpenia príslušenstva
  • bezpečnosť pri používaní
  • strúha priamo do misky
  • navíjanie kábla

So značkou Kenwood mám už skúsenosti, preto som pri nákupe tohto prístroja nepochybovala. Je veľmi kvalitný, jednotlivé diely sa skladajú celkom intuitívne, bez potreby podrobnejšieho návodu. Prístroj je primerane veľký, zmestí sa aj do kuchyne, kde je málo miesta. Výhodou je, že sa dajú jednotlivé časti umývať v umývačke riadu.

Overený zákazník Alza.sk Ivan

Kenwood BLP 31.A0WH

Kenwood BLP 31.A0WH

Overený zákazník Alza.sk Fraňova Daniela

Pridané: 21. augusta 2023

(naposledy upravené 21. augusta 2023)

Zakúpený v Alza.sk

• Plastová nádoba pri mixovani vrelej tekutiny napraskne zo sklenou nádobou mám zlú skúsenosť
Kenwood JKM 076

Kenwood JKM 076

Overený zákazník Alza.sk Aďuš

Pridané: 16. augusta 2023

• Mala šikovna
  • Dlhšia doba čakania kým voda zovrie ale nevadí sme na dovenke
Kenwood M-9000S

Kenwood M-9000S

Overený zákazník Andrea Shop baranca

Pridané: 6. augusta 2023

• WIFI, DAB+, FM ,PODCAST, SPOTFITY, 100w, apka mobil aktualizacie

Overený zákazník Andrea Shop Overený zákazník

Pridané: 30. júla 2023

• robustny
  • vela dalsieho volitelneho prislusenstva
  • vykonny
  • prilis velky a tazky na manipulaciu
  • v porovnani s kitchenaid mensie otacky hnetenia, dolezite pre vyslahanie vajicok

Mixer som kupoval hlavne na hnetenie cesta pre pizzu a chlieb. Cesto z 1kg muky vyhnetol bez zavahania za 15 minut tak ze sa nelepilo, zvladol by aj vacsie mnozstva. Kvalitnejsie cesto vyhnetu iba specialne spiralovite mixery kde sa otaca aj nadoba. Oproti staremu MUMs daleko robustnejsi a vykonnejsi, ocakavam ze pretrva roky. Som si vsimol na videach ze max otacky (nie su uvedene v specifikacii) pri hneteni su mensie ako ma jeho konkurent Kitchenaid, co sice prispieva ku neznicitelnosti ale na druhej strane predlzuje dobu slahania.

Zobrazujem 21 - 40 zo 323 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...17