Recenzie Kenwood

Pridané: 3. októbra 2022

• bohaté príslušenstvo
  • zabudovaná váha
  • dizajn
  • ľahké ovládanie a manipulácia

Robot je skvelým pomocníkom, najmä ak radi pečiete. Skvelá je zabudovaná váha, kedy postupne pridávate ingrediencie. Baví ma jeho všestrannosť, kedy nahradí množstvo iných prístrojov, a pritom sa veľmi ľahko ovláda. V základnej výbave má aj množstvo šikovných nástavcov a navyše skvele vyzerá. Popisovať jednotlivé funkcie by bolo na dlho, každopádne v našej kuchyni si svoje miesto vydobyl.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

Pridané: 3. októbra 2022

• tichý zvuk motora
  • zabudovaná váha
  • zapadajúca misku DuoBowl

Úplne úprimne priznávam, že som si dlho nahovárala, že kuchynského robota v mojej domácnosti jednoducho nepotrebujem. Ale po pár dňoch s Kenwood KVC bolo jasné, že opak je pravdou! Za posledný týždeň som robot použila na prípravu cesta, umixovala som s ním omáčku a pripravila v ňom ovocné pyré. Najviac nadšená som bola z komponentu šľahacej metly, vďaka ktorej sa mi konečne podarilo urobiť ten najviac dokonalý krém na cupcakes. Rozhodne praktický pomocník v domácnosti, ktorý u mňa v kúte ležať nebude!

Overený zákazník Testuj.to Irča

Pridané: 2. októbra 2022

• Zabudovaná váha
  • 2 objemné misy 5 a 7 l
  • 4 miešacie nadstavce
  • Skvelý pomer cena X výkon
  • Pekný dizajn

Kuchynský robot Kenwood je praktický pomocník do každej domácnosti. Vďaka všestrannému príslušenstvu s ním pripravíte behom chvíľočku vaše obľúbené krémy, cestá či smoothies. Výkonný motor a planetárne miešanie sú zárukou dokonale spracovaných surovín na prípravu koláča či chleba. Jednotlivé suroviny si ľahko môžete vážiť priamo pri príprave vďaka integrovanej váhe. Bohaté príslušenstvo poteší. Máte všetko v jednom :)

Overený zákazník Testuj.to Aneta

Pridané: 30. septembra 2022

• Ľahko rozložiteľný
  • Pojme množstvo surovín
  • Nádoba je s uchom - ľahko prenosná
  • veľkosť

Aby som pravdu povedala, najskôr sa mi nezdala cena. Po vyskúšaní produktu som ale zmenila názor. Páči sa mi, že má 8 nastaviteľných rýchlostí, ktoré môžete využiť. Do nerezovej nádoby s uchom sa zmestí množstvo surovín. Po zapnutí robota nikde nič nečaká, ľahko sa rozloží na menšie časti.

Kenwood KDC-130UB

Overený zákazník MALL.SK Ivan

Pridané: 15. septembra 2022

Zakúpený v MALL.SK

• Tichší
  • Skoro všetky nadstavce priamo v balení
  • Ďalšia myska ako darček, ďakujeme Mall

Kenwood KMX 750WH

Overený zákazník Alza.sk Registrovaný používateľ

Pridané: 1. septembra 2022

Zakúpený v Alza.sk

• Bez problémov zvládne 250 g sušienkového cesta (maximum je 680 g múky), ale treba pár krát použiť stierku
  • Chlebové cesto so 400 g múky (maximum podľa návodu 1,35 kg múky) zmiešal sám bezo zvyškov múky
  • Pomalý rozbeh
  • Na minimálnych otáčkach netreba použiť kryt
  • možnosť doobjednať strúhací kovový nástavec
  • Aj keď mám malú kuchynsku linku, kvôli váhe si neviem predstaviť jeho pravidelné odkladanie do skrinky

Prvý kuchynský robot, takže môžem porovnávať len s ručným miesením. Čokoľvek zmieša za jednotky minút, stačí dodržať maximálne hmotnosti surovín, ktoré sú uvedené v návode.

Zvládne dobre premiešať suroviny aj o tretinovej váhy múky, než je maximum. Určite by zvládol aj menej, ale to už som nepotreboval skúšať.

Kenwood KVL 8320

Kenwood KVL 8320

Overený zákazník BONUSKO Frederyka

Pridané: 22. augusta 2022

Zakúpený v BONUSKO

• Najlepší robot na trhu, nerezové výškovo nastaviteľné metly, vymieša kysnuté cesto za pár minut, piškótové cesto pečiem bez PDP
  • Po registrácii 10 ročná záruka na motor
  • Možnosť dokúpiť kvalitné príslušenstvo
  • Vyššia cena, ak je v akcii neváhajte

Kvalitné spracovanie, kovové prevody, nerezové príslušenstvo možno umývať v umývačke.

Overený zákazník Testuj.to Tereza

Pridané: 15. augusta 2022

• Tichší výkon
  • Kvalitné materiály
  • Vybavenie (2 misky), váha, mixér
  • Spracovávanie tuhších ciest je hlučnejšie

Robot som sa rozhodla zakúpiť po tom, čo môj "obyčajný" začal pomaly dosluhovať. Prekvapila ma už veľkosť zásielky a jej celková váha, ale obsah bol skvostný. Robot vyzerá nádherne a výbava je naozaj ako pre profi cukrárov. Čo sa týka výkonu, tak sa s mojím starým robotom nemôže rovnať. Metly vyšľahajú krém ako sa mi nikdy pred tým nepodarilo. Plynulý prechod medzi stupňami pomocou kolieska ma nadchol. Je trošku hlučnejší pri spracovaní hutnejšieho cesta (kysnuté), ale som nadšená zo zabudovanej váhy a možnosti použiť 2 misky rôznych veľkostí.

Overený zákazník Testuj.to Ivana

Pridané: 12. augusta 2022

Zakúpený v Testuj.to

• jednoduchá montáž aj demontáž

Tento produkt je výborný pomocník pre skúsené i začínajúce kuchárky, má široké uplatnenie a pre mňa, pretože mám 3 deti, je na nezaplatenie. Jeho výhodou je jeho skladnosť, rýchla údržba, väčšina dielov sa dá umyť v umývačke a hlavný je jeho výkon. Počas chvíľky deťom upečiem ako nadýchanú bublaninu tak kysnuté koláče s domácou šľahačkou. Za mňa super produkt za rozumnú cenu.

Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI

Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI

Overený zákazník XXLTUZEX Tatiana

Pridané: 10. augusta 2022

Zakúpený v XXLTUZEX

• Vyzerá kvalitne, pevne a zároveň pekne. (všetko však ukáže čas;))

Overený zákazník Testuj.to Pavla

Pridané: 9. augusta 2022

• Kvalitná značka
  • Ľahký stroj
  • Skvelý mixér sklenený
  • 2misy
  • Praktické stierky
  • Integrovana váha
  • Nízke misy oproti iným typom, cesto občas lieta von.
  • Veľkosť
  • Malé metly
  • Málo príslušenstva

S nákupom robota som spokojná. Ale mám porovnanie s vyššou radou, tak predsa len mám pár pripomienok. A to-veľkosť mís, menšie metly, menej príslušenstva. Avšak verím tejto značke, výkonu. Cena bola tiež prívetiva. Sklenený mixér nájde tiež množstvo využití. Odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Markéta

• Dokonalé šľahanie
  • Výborné mlynčeky
  • Tichý chod
  • Pri miesení tuhšieho cesta hákom robot nestojí na mieste

Veľmi oceňujem veľkosť misy, praktické ucho uľahčujúce manipuláciu a tiež druhú menšiu misu. Šľahacia aj K metla úplne dokonale spracujú cestá. Trieštivý mlynček okamžite vyrába napr. pravý vanilkový cukor, ale aj orechové praliné. Kotúčové strúhadlo veľmi rýchlo premení rožky na jemnú strúhanku, spracuje oriešky aj zeleninu. Robot môžem len odporučiť.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• bohaté príslušenstvo
  • tichý chod
  • vstavaná váha
  • dizajn
  • vyladené detaily
  • privítala by som strojček na výrobu cestovín v základnom balení

Po dlhom váhaní som sa odhodlala investovať peniaze do tohto robota a rozhodne neľutujem. Aj keď mám celkom malú kuchyňu, miesto pre neho som si urobila hneď. Prekvapilo ma, že aj napriek takému veľkému výkonu je robot tichý. Celokovové telo zaručí maximálnu stabilitu, bohaté príslušenstvo pomôže vytvoriť prakticky všetko, na čo si spomeniem. Nerezové misy v dvoch veľkostiach zaručia, že upečem aj pre poriadnu oslavu, metly, ktoré sa veľmi ľahko nasadzujú a dávajú dole, sú opäť kovové, takže sa nemusím báť o ich životnosť napríklad pri príprave kysnutého cesta. Vstavaná váha je úplne geniálna záležistosť. Nádoba mixéra je vhodná aj pre horúce tekutiny, krémové polievky mixované tu sú úplne úžasné. Jediné, čo mi tu chýba, je stroj na cestoviny, ten si určite dokúpim.

Overený zákazník Testuj.to Tereza

• Robustné metly
  • Veľa funkcií a nástavcov
  • Mlynček na mäso
  • Sekáčik

S robotom som spokojná. Vďaka portálu Testuj.to som ho zakúpila za nižšiu cenu a som rada, pretože po otestovaní som si uvedomila, že plnú cenu by som zaň platiť nechcela. Robustné je jeho telo aj rôzne metly ale má svoje muchy. Už pri prvom zoznámení som zistila, že po stlačení výklopnej "páčky" sa hlava robota nevysunie do najvyššej polohy a nezaaretuje ako som bola zvyknutá u minulého robota. Je to jej hmotnosťou. Ďalej si nie som istá kvalitou povrchu mlynčeka na mäso. Bojím sa, že sa po čase bude lúpať. A aj pri dodržaní návodu sa na niektorých častiach vytvorili ryhy. Mlela som iba nakrájané kuracie prsia.

Kenwood AT 312

Kenwood AT 312

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Zakúpený v OKAY.sk

• chýba lisovací nástavec na grapefruit
  • za tie peniaze čakám solídnejšie prevedenie

Overený zákazník Testuj.to Dana

Pridané: 20. júla 2022

• Jednoduché ovládanie
  • Vbudovaná váha
  • Príslušenstvo

Kenwood kuchynský robot má dostatočnú výbavu na domáce pečenie. Je super, že má vbudovanú váhu. V príslušenstve sú 4 druhy miešacích metiel. Nasadenie metly je jednoduché. Je možné si nastaviť intenzitu miešania. Šikovná je aj indikácia dĺžky miešania. Páči sa mi, že zatiaľ čo robot pracuje, môžem súbežne robiť niečo iné, čo sa som si u ručného šľahača mohla len nechať snívať. Praktické sú obe nerezové misy.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

Pridané: 19. júla 2022

• Integrovaná váha
  • Gumová metla
  • Mixér
  • Dve misy
  • Jednoduché zdvíhanie
  • Výkon

S kuchynským robotom som bola spokojná hneď od prvého zapnutia. Prekvapilo ma ľahké zdvíhanie ramena a tichý chod. Jeho výkon dokáže vyšľahať dokonalý sneh, na rozdiel od môjho starého robota. S ničím nemá problém, cesto krásne vymiesi. Čo by som naozaj vyzdvihla je gumová metla, ktorá úžasne vyhladí napríklad maslový krém, ktorý vďaka nej nezostáva na bokoch misy. Naozaj ma nadchla integrovaná váha, ušetrí čas a ďalší riad na odvažovanie surovín. Čo som si vždy priala, sú práve dve misy, ktoré vybavenie robota obsahuje. Teraz už nemusím používať extra ručný šľahač, len vymením misu. Pri mixéri nie je čo vytknúť, oceňujem, že sa môžu mixovať teplé i studené suroviny bez obáv, že by nádoba praskla. Ako čerešnička na torte je krásny dizajn robota, ktorý je nadčasový a zapadne do každej kuchyne. Robot odporúčam všetkými desiatimi!

Zobrazujem 81 - 100 zo 323 recenzií 1...3 4 [ 5 ] 6 7...17