Recenzie Kenwood

• Mixér
  • Dve misy
  • Jednoduché zdvíhanie
  • Výkon

S kuchynským robotom som bola spokojná hneď od prvého zapnutia. Prekvapilo ma ľahké zdvíhanie ramena a tichý chod. Jeho výkon dokáže vyšľahať dokonalý sneh, na rozdiel od môjho starého robota. S ničím nemá problém, cesto krásne vymiesi. Čo by som naozaj vyzdvihla je gumová metla, ktorá úžasne vyhladí napríklad maslový krém, ktorý vďaka nej nezostáva na bokoch misy. Naozaj ma nadchla integrovaná váha, ušetrí čas a ďalší riad na odvažovanie surovín. Čo som si vždy priala, sú práve dve misy, ktoré vybavenie robota obsahuje. Teraz už nemusím používať extra ručný šľahač, len vymením misu. Pri mixéri nie je čo vytknúť, oceňujem, že sa môžu mixovať teplé i studené suroviny bez obáv, že by nádoba praskla. Ako čerešnička na torte je krásny dizajn robota, ktorý je nadčasový a zapadne do každej kuchyne. Robot odporúčam všetkými desiatimi!

Overený zákazník Testuj.to Latocha

• Vykonanie danej práce
  • Jednoduchá údržba
  • Manipulácia so strojom
  • Súčasťou balenia chýba pri predaji držiak na rezné kotúče

S robotom sme spokojný je robustný ako stroj tak aj príslušenstvo oproti iným robotom, tichá prevádzka ľahká manipulácia, vypracovaný dizajn, ľahká údržba stroja ľahko vymeniteľné príslušenstvo ktoré je súčasťou balenia XXL. Tento robot ušetrí veľa času pri varení pečení miešaní šľahaní.

Overený zákazník Testuj.to Martina

• Vstavaná váha
  • Dve misy
  • Mixér
  • Výkonnosť
  • Kryt po celej mise
  • Nasadzovanie metly cez kryt

Robot ma veľmi milo prekvapil. príslušenstvo mi bohato stačí. Oproti môjmu starému robotu je robustnejší a tichý. Veľmi sa mi páči vstavaná váha. Má kryt po celej mise, čo je výhoda pri redších zmesiach, nikde nič nevytryskne. Trochu teda bojujem s nasadzovaním metly, cez tento kryt, ale to je len o zvyku. Mixér je ťažší, ale to sa vzhľadom na materiál dalo čakať. Redšie zmesi rozmixuje v pohode, pri hustejších zmesiach mu treba trochu pomôcť.

Overený zákazník Testuj.to Eva

• bohaté príslušenstvo
  • plastové prevody u mixéra
  • plastový kryt na zakrytie misy, nie je vyrobený z dobrého plastu

Prvé zoznámenie s robotom bolo veľmi kladné. Dostatok príslušenstva, ktoré si myslím že postačí. Budeme sa naďalej zoznamovať a budem písať poznatky a nedostatky. Len sa mi nepáči materiál misi, je vyrobená z plastu, ktorý dosť praská a potom prevod pre mixer a strúhadlo tam je tiež plast.

Overený zákazník Testuj.to Iveta

Pridané: 17. júla 2022

• Zabudovaná váha
  • Veľká možnosť využitia
  • Kvitujem veľký mlynček na strúhanie.
  • Stieracia metla zle spracováva maslo
  • Pri vyšších otáčkach sa rameno trochu trasie

Produkt som vyskúšala a to všetky druhy hnetacích metli Nástavce na citrusy, Nástavce na sekanie orechov. Robot hodnotím kladne. Iba by som chcela upozorniť na dizajn stieracej metle, ušľahanie masla je nedostatočné. Som rada, že kuchynský robot Kenwood má veľký mlynček na strúhanie, ktorý má stabilitu a nevyklá sa.

Overený zákazník Testuj.to Peter

Pridané: 13. júla 2022

• Kovové prevedenie
  • Kvalitné spracovanie
  • Integrovaná váha

Maličkosti robia asi to najpodstatnejšie a pri Kenwood KVC 85.124SI ich je dosť, ako je napríklad integrovaná váha, kvalitne spracované príslušenstvo. Kovové prevedenie celého robota. Kvalita spracovania je naozaj suprová a funkčnosť tiež. Môžem len a len odporučiť každému, kto si chce za dobré peniaze kúpiť skutočnú kvalitu.

Kenwood CMOS-230

Kenwood CMOS-230

Overený zákazník ahifi.sk Jano

Pridané: 26. apríla 2022

Zakúpený v ahifi.sk

perfektné zobrazenie snímanej oblasti za vozidlom.

Kenwood DPX-M3200BT

Som spokojný a odporucam

Overený zákazník BONUSKO Ada

Pridané: 16. marca 2022

Zakúpený v BONUSKO

Kuchynský robot mám len od včera, hneď sme ho vyskúšali, v porovnaní s predchádzajúcim (vráteným) produktom lepšia, pevná konštrukcia, robot je tichší.

Kenwood M-720DAB

Overený zákazník www.mobilpartner.sk dago

Pridané: 2. februára 2022

Zakúpený v www.mobilpartner.sk

• splňa moje nároky
  • mám ho ktátko, zatial žiadná
Kenwood KFC-S1366

Kenwood KFC-S1366

Overený zákazník Skyelektro Prievidza Overený zákazník

Pridané: 1. februára 2022

Zakúpený v Skyelektro Prievidza

• dobrý zvuk
  • basy, výšky v poriadku

S reproduktormi som spokojný, zvuk a výkon v pohode.

Kenwood AW 36385001

Kenwood AW 36385001

Overený zákazník MADER Veronika S.

Pridané: 29. januára 2022

Zakúpený v MADER

• Pasuje na kuchynského robota Kenwood Chef
  • Uši na mise uľahčujú manipuláciu.
  • Troška vyššia cena.
Kenwood JE 850

Kenwood JE 850

Overený zákazník MALL.SK sandra

Pridané: 26. januára 2022

Zakúpený v MALL.SK

najlepší odšťavovač, po 5tich rokoch intenzívneho používania sa nám pokazil, tak sme objednali rovnaký
nesklamal, veľká spokojnosť doporučujem aj ostatným

Kenwood M-9000S

Kenwood M-9000S

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 12. januára 2022

• Kvalitný, silný zvuk
  • Vydarený dizajn
  • Nabitý smart aj bežnými funkciami
  • Všetky typy príjmu rádií - FM, DAB, internetové + podcasty
  • Do obľúbených sa dajú pridať len konkrétne časti podcastu, nie podcast ako celok
  • Mizerná, lacná CD mechanika

Na našom trhu asi jediný mikrosystém do 300 €, ktorý v sebe spája kvalitné, silné reproduktory a kompletne všetky smart a základné funkcie (FM rádio, DAB rádio, Internetové rádio, Podcasty, prehrávanie CD, linkový vstup, USB, Bluetooth, budíky, časovač zaspávania); to všetko zabalené vo veľmi peknom, minimalistickom, mierne retro dizajne.

Obrovské mínus je však CD mechanika. Prečo si dnes všetci výrobcovia myslia, že už nikto nepočúva disky a aj drahé hudobné systémy osádzajú najlacnejšou čínskou CD mechanikou? Od produktu za 300 € som očakával kvalitnejšie spracovanie tohto prvku. Tenučká mechanika sa s hlukom otvára, laser pri čítaní disku reve ako šialený a staršie CDs z 80-tych rokov systém prehráva s problémami pri čítaní so stotinami vynechávajúceho audia. Chyba nie je ani v (staršom, ale udržiavanom) disku a ani v mojom konkrétnom kuse. Nekvalitné sú všetky tieto čínske mechaniky, ktoré dizajnéri mnohých značiek volia pri zadávaní zákazky do továrne.

Nech vás to však neodradí, dnes už iné mechaniky aj tak asi nikto do mikrosystémov nevyrába. CD sa prehrá normálne od začiatku do konca, otázka je, dokedy tá mechanika bude fungovať, ak ste mierny audiofil bez prachov, ktorý disky počúva často a musí mať všetku hudbu na fyzických médiách, ako ja.

V trpko-sladkom závere môžem povedať, že aj napriek tomuto faktu je to vďaka ostatným funkciám jeden z tých kvalitnejších systémov na trhu. Takže kľudne kupujte, veľa iných možností dnes už, bohužiaľ, v tejto cenovej relácií aj tak nemáte.

Overený zákazník MALL.SK Igor

Pridané: 6. januára 2022

Zakúpený v MALL.SK

• Robustné kovové prevedenie.
  • Nádoba na cesto má masívne ucho, výborne sa s ňou vďaka tomu manipuluje.
  • Plynulá regulácia otáčok.
  • Zatiaľ som žiadnu nenašiel.
Kenwood KAH 647PL

Kenwood KAH 647PL

Overený zákazník ELU.SK Roman

Pridané: 24. decembra 2021

Zakúpený v ELU.SK

Dostatočné na strúhanke a rezanie potravín. Odolná nádoba.

Kenwood CR-ST100S-B

Kenwood CR-ST100S-B