Recenzie Kenwood

• 2 misy
  • indukcia
  • integrovaná váha
  • osvetlenie misy
  • plastový kryt proti rozstreku vyzerá krehko
  • absencia riešenia uloženia príslušenstva (napr. nejaké krabičky)

Kenwood Titanium Chef Patissier XL je výborný pomocník do kuchyne pre kohokoľvek, kto rád pečie či varí a rád využije trochu pomoci v miešaní, miesení, krájaní, strúhaní a v mnohých ďalších činnostiach. Kenwood je veľmi všestranný a šírka príslušenstva je naozaj obrovská a tak skvele zastúpi niekoľko ďalších kuchynských prístrojov. Telo robota je celokovové a všetko vyzerá veľmi kvalitne spracované, zároveň s krásnym dizajnom, robot teda rozhodne patrí na kuchynskú linku a nie niekam do špajze aj pri nečinnosti. Ovládanie je vďaka dotykovému displeju intuitívne a jednoduché. Veľké plus u tohto robota je integrovaná váha a indukcia, ktorá rozohreje maslo, čokoládu alebo pomôže pri kysnutí cesta.

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 14. decembra 2021

• Robot je robustny a komponenty su kvalitne
  • 10 rocna zaruka na motor je super
  • Dozivotna zaruka na metaky (hak, atd) je tiez viac ako vitana.
  • Robot je tazky a velky, ale aspon sa nejebe zo strany na stranu ked pracuje.
  • Ked pouzivate malu nadobu bez velkej, metlicka nedosiahne az na dno a je nutne ju nastavit skrutkovacom, co je celkom zbytocnost.

Robot je skvely pomocnik, hlavne pre najrocnejsich ktori neustale vypekaju. Funkcie ako topenie cokolady a kysnutie cesta povazujem skor za gimmicky pre obycajnych uzivatelov. Robot kvalitne vymiesa akykolvek druh cesta, co je super, pretoze to vlastne zjednodusi vasu pracu.

Kenwood CR-ST100S-B

Kenwood CR-ST100S-B

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 11. decembra 2021

Tento produkt mi vybral superpredavač v MediaMarkt v Nemecku keďže som chcel internetové rádio, ktoré by malo hlavne dobrý zvuk.Ponukal mi ešte jednu značku ale po dlhšom počúvaní som si vybral tento produkt a vôbec neľutujem.Radio sa používa vynikajúco.Jednoduche pripojenie cez wifi,zvuk neskutočne výborný, čistý a silný.Tento produkt odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Tereza

Pridané: 11. decembra 2021

• Množstvo prednastavených programov
  • Rôzne metličky
  • Široké možnosti použitia
  • Kovová konštrukcia
  • Dobrý výkon 1400W
  • Hlási mi to občas chybu E24 a chce to potom vypnúť a až za 30 sekúnd znova zapnúť

Robot sa mi páči hlavne z dôvodu, že je celokovový a má dobrý výkon 1400W. Tiež príslušenstvo je vhodné na všetky cestá. Ďalšia vec, ktorá ma zaujala je to, že sú tam na jednotlivé cestá prednastavené programy a pokiaľ je potrebné pridať napríklad ohrev, tak to robot napíše zapnite ohrev. Neviem prečo, ale občas mi to hádže chybu E24 a chce to na 30 sekúnd vypnúť a potom znova zapnúť. Som s robotom spokojná, je to môj splnené sen.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

Pridané: 10. decembra 2021

• Je obrovský - ale nemusím používať kuchyňskú váhu
  • Dizajn a výkon
  • Príslušenstvo - bude jeden stroj na všetko doma
  • Možnosť kysnutia, rozohrievanie priamo v stroji
  • Je obrovský :) ale tak to má byť

Je to poriadny kus stroja a za tie peniaze to rozhodne stojí! Kovový a nie ako lacnejšie varianty plastové.
Páči sa mi zabudovaná váha, možnosť kysnutia cesta v mise (už žiadne schovávanie pod perinu) a na torty rozpúšťanie čokolád. Teším sa až si dokúpim ďalšie príslušenstvo a bude doma jeden robot na všetko.

Overený zákazník Testuj.to Kateřina

Pridané: 10. decembra 2021

• dizajn
  • tichosť
  • váha
  • minútka
  • žiadne som nenašla

Robot mi absolútne vyhovuje: je tichý, minútka je veľmi praktická, váha je absolútne senzačná – pohodlná a šetrí čas. Pohodlné sú aj prednastavené módy šľahania. Oceňujem široké množstvo nástavcov už v základnom balení. Príslušenstvo je kompatibilné aj so staršími modelmi, to považujem za veľkú výhodu. Páči sa mi aj dizajn, farba je nenápadná, veľmi elegantná.

Kenwood KAT 001ME

Pridané: 5. decembra 2021

• dizajn
  • displej
  • možnosť váženia
  • možnosť dokúpenia ďalších kompatibilných zariadení
  • mixér na horúce tekutiny
  • vyššia váha výrobku
  • nemožno spracovávať menšie množstvo surovín.
  • vyššia cena
  • kryt je iba pre väčšiu misu

KR má niekoľko možností spracovania ciest a šľahania a je možné na to využiť rôzne rýchlosti. Informácie sú dostupné na displeji. Obsahuje 2 misy na rôzne množstvo surovín, ale nemožno v ňom spracovávať malé množstvo surovín. Suroviny si zváži a treba čokoládu aj rozhreje. Sklenený mixér je vhodný na drvenie ľadu, ale aj na mixovanie horúcich tekutín, napríklad krémových polievok. Nevýhodou je jeho vyššia hmotnosť, takže je dobré ho mať stabilne na kuchynskej linke. Aj cena je vyššia oproti iným značkám. Výhodou je možnosť dokúpenia ďalších zariadení a tým použiteľnosť KR rozšíriť. Je to elegantný pomocník.

Kenwood KMX 750BK

Kenwood KMX 750BK

Overený zákazník Extreme Digital zRt Overený zákazník

Pridané: 30. novembra 2021

Zakúpený v Extreme Digital zRt

uz jeden doma mame, tento je pre dceru pod stromcek :-)

Overený zákazník Testuj.to Simona

Pridané: 30. novembra 2021

• podsvietená misa
  • menu v slovenčine
  • množstvo príslušenstva v záakladnej sade
  • výkon
  • zabudovaná váha a ohrievač
  • Vyššia váha spôsobená celokovovým telom
  • vyššia obstarávacia cena
  • robustnejší model

Pri tomto robote dosť oceňujem jeho celokovové telo, ktoré dúfám, niečo vydrží a neopotrebuje sa tak skoro ako mnohé plastové modely. Zároveň s tým však súvisí aj jeho cena, ktorá je vyššia ako u iných robotov. Zároveň však tento robot ponúka zabudovanú váhu a zabudovaný ohrev, čo v oboch prípadoch ušetrí čas a poriadok. Misa je podsvietená naozaj silným LED svetlom a menu je ako v češtine, tak aj v slovenčine. Displej sa dokáže po vyklopení hlavice tiež prispôsobiť aby bol neustále v horizontálnej polohe, čo je pre mňa milý detail, že sa myslelo aj na to. Oceňujem množstvo príslušenstva k základnej sade (všetky doplnky sú samozrejme z kovu) a doufám, že mi robot bude slúžiť po mnoho rokov bez nutnosti opravy.

Kenwood MG 700

Kenwood KHC 29 HOWH

Overený zákazník MALL.SK Stanislav

Pridané: 23. augusta 2021

Zakúpený v MALL.SK

Zatiaľ dobrý. Krátka doba na hodnotenie.

Kenwood KW 711891

Kenwood DMX-5020BTS

Overený zákazník ahifi.sk I Am Groot

Pridané: 16. augusta 2021

Zakúpený v ahifi.sk

Autorádio Kenwood DMX5020BTS spĺňa skoro všetko, čo som od neho očakával. Funguje bluetooth, android auto, tuner, zrkadlenie. Neprišiel som ešte na to, ako na tom prehrávať video z usb. Na ovládanie hlasitosti by bolo vhodnejšie koliesko, lebo za každým zvýšením/znížením hlasitosti treba zmeynit pohľad z cesty na autorádio, v premávke je to riziko.

Kenwood DMX-125DAB

Kenwood Chef KVL4100S

Overený zákazník www.marketworld.sk Overený zákazník

Pridané: 31. mája 2021

Zakúpený v www.marketworld.sk

Túto značku robota som si kúpila pred 3 rokmi ale som asi mala veľké očakávania. Motor odišiel po 3 rokoch,oprava by bola drahšia ako kúpa nového. Pre tú istú značku som sa rozhodla len kvôli pred tým dokupenému príslušenstvu ktoré bolo dosť drahé ceny sa pohybujú okolo 80-100 e na jedno príslušenstvo k tomuto robotu.

Kenwood CR-ST100S-W

Kenwood CR-ST100S-W

Overený zákazník Andrea Shop Martin

Pridané: 22. mája 2021

Zakúpený v Andrea Shop

• Rádio hrá veľmi pekne a hlasno čo som nečakal
Kenwood DMX-7520DABS

Kenwood KMX 750RD

Overený zákazník Andrea Shop Overený zákazník

Pridané: 8. mája 2021

Zakúpený v Andrea Shop

• seriozna robustna konstrukcia, skoro ziadne plasty

Zobrazujem 121 - 140 zo 330 recenzií 1...5 6 [ 7 ] 8 9...17